سبز تهوع آور!

امروز 13 آبان بود (البته هنوز هم هست!)

با توجه به اینکه محل کارم نزدیک محل تجمعات سبز!سبز بود جمعیت بسیار زیادشونسبز رو دیدم!

یه جمعیت بین 20-40 نفری سبزسبز که بصورت خیلی جالبی هتاک بودند و به اندازه 100 نفر سر و صدا می کردند.

جالب اینجا بود که مأمورای نیروی انتظامی بجای اسلحه برای برخورد با این آتش گرفته های بی وطن کپسول آتش نشانی حمل می کردند...

پ.ن 1- نمی دونم چرا هیچ عکس واضحی از جماعت سبز که منحصر به 13 آبان باشه تو اینترنت نیست. فقط یه سری فیلم با کیفیت افتضاحه! پس اون جمعیت میلیونی کو؟!

پ.ن 2- نمی دونم چرا علاقه شدیدی به این شکلک سبز سبز پیدا کردم. (البته جالبه که وقتی پوینتر ماوس رو روش نگهداری می نویسه سبز!)

خدا به خواب زده های حامی آشتی با سبزهاسبز بیداری عطا کنه!

فعلا همین.

/ 3 نظر / 31 بازدید
راه سبز امید قم

قال الله تعالی شآنه في كتابه الحكيم : لايجرمنكم شنئان قوم الا تعدلوا اعدلوا هو اقرب للتقوی . صدق الله العلی الظیم

ندا

کاش انقدر شجاعت داشتی که می آمدی که سبزهایی راکه حتی از مرگ و شکنجه نترسیده بودند تا به رسم مولایشان حسین بر علیه ظلم فریاد کنند ببینی!! متاسفم که هنوز قدرت برای شما معنی حق را می دهد و انقدر به قدرت ارادت دارید که نمی توانید حتی برای دیدن ملتتان قدم رنجه کنید و میان مردم کشورتان باشید . می آمدی می دیدی چطور با باتوم و وحشیانه هم وطن هایت را به جرم آنکه از ظلم و دروغ خسته شده اند و می زنند

ندا

اگر سیدی به شناسنامه ات نیست و شیعه هستی نامردی اگر به دیدن مادر سهراب نروی و دردش را نشنوی نامردی و نا مسلمان اگر نروی ببینی خانواده ی کیانوش و علی و بهمن و ندا ومحسن و...و... چه می گفتندو فرزندان سبز پاکشان چه می خواستند ... برادرم به خون حسین قسمت می دهم انقدر از یک زاویه نگاه نکن . به خداوندی خدا این ملت سبز فقط از دروغ و ظلم بیزار هستند . همین .